ADAT-Auto-Eko-Service
ul. Groszkowa 7
66-004 Racula k/Zielonej Góry
tel. 068 327 5781
068 327 1278
068 321 4130
fax 068 327 5780
  Formularz kontaktowy  
PrzyczepyPowrót do strony głównej

Jesteśmy autoryzowanym dealerem przyczep firmy NIEWIADÓW oraz niemieckiej firmy STEMA.

Prowadzimy również sprzedaż części i podzespołów do przyczep, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 • Przyczepy NIEWIADÓW

NIEWIADÓW” – jest krajowym liderem w produkcji przyczep samochodowych. Ponad 40 letnie doświadczenie pozwala tworzyć solidne produkty, które spokojnie wytrzymują trudy pracy nie tylko na polskich drogach. Przyczepy firmy Niewiadów rozwiązują problemy z transportem w wielu dziedzinach życia - poczynając od zastosowań w domu, na działce czy małym biznesie. W swojej ofercie posiadamy przyczepy bagażowe i ciężaroweo dopuszczalnej masie całkowitej do3,5t.

Oferta przyczep firmy NIEWIADÓW:

 • Ogród

Przyczepy z linii ogród to propozycja dla osób używających przyczep głównie dla potrzeb swoich gospodarstw domowych. Ich funkcjonalność i możliwość rozbudowy o kolejne segmenty sprawia, że zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dodatkowo uchylność oraz szeroki zakres ładowności i DMC pozwoli dopasować ją do prawie każdego typu samochodu.

 • Dom

Seria przyczep bagażowych, charakteryzująca się solidną, spawaną konstrukcją. Charakteryzują się możliwością rozbudowy o kolejne elementy (nadstawki burt, zakrycia, plandeki). Przyczepy wyposażone są w hamulec najazdowy (wybrane modele), trójkąt ostrzegawczy (w standardzie), linkę bezpieczeństwa chroniącą dodatkowo przyczepę przed wypięciem oraz specjalny pomarańczowy pasek umieszczany po obrysie przyczepy, polepszający jej widoczność na drodze. Seria dom to łatwy i szybki demontaż wszystkich burt (przednia i tylna uchylane), uchwyty podłogowe dla lepszego mocowania ładunku i specjalne uchwyty zewnętrzne do plandek, możliwość montażu koła zapasowego, koło wsporcze ułatwiające samodzielne manewrowanie przyczepą (wybrane modele).

 • Economy

Seria lekkich przyczep bagażowych o konstrukcji skręcanej (rama). Przyczepy ekonomiczne w zakupie i eksploatacji.
Mimo nowatorskiej, przynajmniej w konstruowaniu przyczep, technologii zachowuje właściwości przyczep wykonanych tradycyjną metodą (połączenia spawane).

 • Biznes (seria B i C)

Solidne przyczepy zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji. Podwyższona ładowność oraz wymiary (od 2,6 m do ponad 6 m) sprawiają, iż produkt kierowany jest głównie do osób i firm wykorzystujących przyczepyw codziennej pracy.
Sprawdzona konstrukcja i możliwości dodatkowego wyposażenia w postaci nadstawek burt, zakryć z poliestru i plandek powoduje, że każdy może zbudować swoją przyczepę wg własnych potrzeb.

 • Autolaweta

Uniwersalne przyczepy do transportu pojazdów w wersji uchylnej bądź z najazdami. Pełna podłoga i burty (wybrane wersje) pozwalają na zastosowanie plandeki co oprócz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, zwiększa jej możliwości funkcjonalne oraz pozwala stosować ją jako przyczepę bagażowo/ciężarową. Szeroki zakres DMC (od 1,1 do 3,5t) daje możliwość dopasowania jej do wielu pojazdów.

 • Motocykl

Przyczepa do przewozu motocykli (od jednego do trzech w zależności od wersji) oraz czterokołowców (quadów). Szerokie rynny, łatwy załadunek (przyczepy są również uchylne) oraz rozmieszczenie uchwytów pozwalają na szybkie i bezpieczne przemieszczenie twoich pojazdów.

 • Łódź

Przyczepy do przewozu łodzi, skuterów i kajaków. Są w stanie dostarczyć bezpiecznie do portu ulubioną łódkę lub jacht o wadze do 2700 kg. Dzięki regulowanej belce i 7 rodzajom podpór są w stanie transportować łodzie do 10 metrów długości.

 • Minikoparki

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego (minikoparki, miniwalce). Bardzo wytrzymałe, z regulowanymi najazdami i mnóstwem praktycznych uchwytów i mocowań. Polecana firmom z branży budowlanej i drogownictwa. Typowo praktyczna przyczepa dla praktycznych osób chcących bezpiecznie, szybko i bez kłopotów przewozić sprzęt z miejsca na miejsce nawet w trudnych warunkach terenu.

 • Kempingi

Przyczepy przeznaczone max dla 3 osób. Wykonane z laminatu co zapewnia absolutną szczelność. Przyczepy standardowo wyposażone w kuchenkę gazową i umywalkę. W opcji lodówa z zamrażarką, ogrzewanie, łazienka. Przestrzeń można powiększyć poprzezdołożenie przedsionka. Kempingi rodem z Niewiadowa zostały docenione przez klientów na całym świecie.

 • Przyczepy handlowe

Nazywane potocznie barówkami to swoiste sklepy na kołach. Występują w 2 wersjach wyposażenia HL- tylko lada, HG - lada, półki, wewnętrzna instalacja elektryczna 12/230V.
Wygodne, estetyczne i funkcjonalne. Każdy może wyposażyć je samodzielnie wg własnych potrzeb. Materiały użyte do wykańczania wnętrza posiadają atesty sanitarne.

 • Furgony sklejkowe

Przyczepy z przeznaczeniem dla osób chcących przewozić towary czy produkty bez obaw o ich bezpieczeństwo i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wiele udogodnień w tym specjalne uchwyty do mocowania półek wewnątrz, tylne podpory stabilizacyjne (wybrane wersje) w połączeniu z szeroką gamą produktów mogą być substytutem małych samochodów dostawczych, szczególnie dla osób mających sporadyczne potrzeby w tym zakresie (nie potrzebują na co dzień auta dostawczego) lub przeciwnie, takich które chcą szybko i łatwopowiększyć posiadaną przestrzeń ładunkową.

Więcej szczegółów na: www.niewiadow.pl

 • Przyczepy STEMA

Firma STEMA to lider na rynku w Niemczech w przyczepach samochodowych. Firma istnieje od 1969 roku. Jest jednym z największych w Europie producentów przyczep.

Przyczepy STEMA - niemiecka jakość - dobra cena

Produkty firmy STEMA to:

 • doskonała jakość wykonania

 • burty wykonane z blachy ocynkowanej z dodatkiem aluminium (GALVALUME) oraz czerwone wykończenie przyczep

 • wytrzymałe zawieszenie

 • szybki czas realizacji zamówienia

Zakres produktów STEMA obejmuje przyczepy samochodowe od 400 do 3500 kg Dopuszczalnej Masy Całkowitej. Oferujemy przyczepy bagażowe, przyczepy do przewozu motocykli, samochodów ikładów. Wszystkie przyczepy posiadają polskie świadectwo homologacji wydane przez Ministerstwo Transportu, dziękiczemu można je zarejestrowaćbez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań technicznych.Oferta przyczep firmy STEMA:

 • Gama BASIC
  Eleganckie przyczepy skrzyniowe lekkie i ciężarowe o DMC od 400 do 1000kg
  Tanie w zakupie i eksploatacji !!!

 • Gama PROFI – przyczepy do zastosowań profesjonalnych
  Przyczepy skrzyniowe lekkie i ciężarowe o DMC od 400 do 2500kg, jedno i dwuosiowe.

  Przyczepy wyposażone są w hamulec najazdowy (modele powyżej 750 KG),
  Ekstremalne silne i nie skręcające się podwozie z bezpiecznym dyszlem w kształcie litery V.
  Bardzo gruba podłoga wykonana z wodoodpornej, wielowarstwowej sklejki. Mocne i bezobsługowe osie na gumowych wałkach skrętnych z niezależnym zawieszeniem kół oraz rozszerzonym rozstawem osi. Wszystkie przyczepy z hamulcem są zaopatrzone w koło podporowe, hamulec najazdowy z auto rewersem. Standardowe przygotowywanie przyczepy do prędkości 100 km/h.

 • GAMA UNI - przyczepy do przewozu quadów
  Przyczepa z gamy UNI standardowo przeznaczona jest do przewozu quadów i innych podobnych pojazdów i czterokołowców. Szerokie rampy zapewniają łatwy załaduneka dobrerozmieszczenie uchwytów pozwala na bezpieczny przewóz twoich pojazdów

 • Gama MT – przyczepy do przewozu motocykli
  Przyczepy z gamyMT do przewozu motocykli (od jednego do trzech). Szerokie rampy zapewniają łatwy załaduneka dobrerozmieszczenie uchwytów pozwala na bezpieczny przewóz twoich pojazdów.

 • Lawety
  Przyczepy do transportu pojazdów w wersji uchylnej. Szeroki zakres DMC- 2460 - 3500kg daje możliwość dopasowania jej do wielu pojazdów. Idealna bardzo mocna laweta w przystępnej cenie. Ekstremalne silne i nie skręcające się podwozie z testowanym, bezpiecznym dyszlem w kształcie litery V.Niewielki kat załadunku, bardzo szerokie rampy pasujące do każdej szerokościpojazdu. Dla pojazdów o niskim zawieszeniu proponujemy dodatkowe rampy. Markowa hydrauliczna pompa dla łatwiejszej pracy.

 • Gama FHDK – trójstronna wywrotka
  Pięknaprzyczepa o wielu zastosowaniach w budownictwie - również z rampami do przewozu maszyn, koparek itp.


Więcej szczegółów na: www.przyczepy-stema.pl.tl

Auto handel | Pomoc drogowa | Sklep | Przyczepy | Złomowanie | Serwis | Kontakt